BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


COVID-19 valdymo priemonės po rugsėjo 13 d.

Data

2021 09 13

Įvertinimas
0
Covid picture.jpg

Dėl mūsų visų saugumo nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės paslaugos (ekspozicijos lankymas, edukacijos, interesantų konsultavimas) Dubysos regioninio parko lankytojų centre asmenims, vyresniems nei 16 metų, bus teikiamos tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi ar neserga COVID-19.

Lankytojų centro vidaus ekspozicijoje ekskursijos ir edukacijos vedamos tik iš anksto užsiregistravusioms grupėms arba atsižvelgiant į lankytojų srautus.

 Jei galimybių paso ar ES skaitmeninio COVID pažymėjimo neturite, tačiau norėtumėte pasikonsultuoti su specialistu, kviečiame susisiekti su darbuotojais nuotoliniu būdu. Visų parko direkcijos darbuotojų kontaktus (telefono numerį ir elektroninį paštą) rasite mūsų interneto svetainėje https://dubysosrp.lrv.lt/