BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šv. Jokūbo kelias

Šv. Jokūbo kelias

Lietuvoje yra keturi tarptautiniai Šv. Jokūbo keliai. Vienas jų,  Šv. Jokūbo Kauno kelias, kerta Dubysos regioninį parką. Šis kelias sutampa su pažintiniu taku ,,Maironio kelias padubysiu" ir sutampa su dalimi dviračių – pėsčiųjų trasos ,,Betygala – Ugioniai – Betygala".

35 km maršute pamatysite vaizdingą Dubysos upės slėnio kraštovaizdį, Ugionių bažnyčią, Betygalos ir Ročiškės piliakalnius, poeto Maironio sodybą – muziejų. Keliaudami būtinai aplankykite Dubysos regioninio parko Lankytojų centrą, kur apžiūrėsite vidaus ekspoziciją apie parko vertybes, gausite turizmo informacijos, galėsite įsigyti suvenyrų.

Dėmesio: vietinės reikšmės kelių ir takų būklė labai priklauso nuo meteorologinių sąlygų. TINKA KELIAUTI PĖSČIOMIS IR DVIRAČIAIS! Daugiau apie Šv. Jokūbo kelius Lietuvoje - www.svjokubokelias.lt.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-23