BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Betygala-Ugioniai-Betygala

Betygala-Ugioniai-Betygala

25 km žiedinė suženklinta trasa tinka keliaujantiems dviračiais ir pėsčiomis. Trasa prasideda Betygalos miestelyje. Didesnė maršruto dalis vingiuoja siaurais žvyruotais kaimų keliukais. Keliaujantiems teks įveikti stačius Dubysos šlaitus, leistis į slėnį šaltinių išgraužtais keliukais, keltis per Dubysą kabančiais lieptais, keliauti trumpais bekelės ruožais. Vietinės reikšmės kelių ir takų būklė labai priklauso nuo meteorologinių sąlygų: po lietaus jie gali tapti sunkiai išvažiuojamais. Dviratininkams rekomenduojame pasirinkti hibridinius ar kalnų (MTB) dviračius.

Trasoje keliaujantys išvys vaizdingą Dubysos upės slėnio kraštovaizdį, turės galimybę aplankyti Ugionių bažnyčią, šaltinėlį, Betygalos ir Ročiškės piliakalnius, Žvėrinčiaus ir Šventupio upelius.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-17