BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lankytojo bilietas

   Nuo 2015 m. Aukštaitijos, Dzūkijos, Kuršių nerijos ir Žemaitijos nacionaliniuose parkuose bei Anykščių, Asvejos, Aukštadvario, Biržų, Dubysos, Dieveniškių istorinis, Gražutės, Kauno marių, Krekenavos, Kurtuvėnų, Labanoro, Metelių, Nemuno deltos, Neries, Nemuno kilpų, Pagramančio, Pajūrio, Panemunių, Rambyno, Salantų, Sartų, Sirvėtos, Tytuvėnų, Varnių, Veisiejų, Ventos, Vištyčio, Žagarės regioniniuose parkuose įvedamas valstybinių parkų lankytojo bilietas.

   Ekologinio mąstymo žmonės, kurie neabejingi gamtai ir kuriems rūpi kraštovaizdžio vertybės, gali prisidėti prie saugomų teritorijų puoselėjimo. Bilieto įsigijimas išreikš lankytojo pritarimą ir norą, kad saugomose teritorijose būtų sutvarkytos rekreacinės teritorijos, lankomos vietos, objektai, pažintiniai takai, kad stovyklavietėse nebūtų šiukšlių.

   Vienkartinis lankytojo bilietas (5 dienoms) lankytis viename valstybiniame parke kainuoja 1 eurą.

   Vieno mėnesio lankytojo bilietas lankytis viename valstybiniame parke kainuoja 5 eurus.

   Visų (4 nacionalinių ir 28 regioninių) valstybinių parkų vieno mėnesio lankytojo bilietas kainuoja 10 eurų.

   Metinis visų minėtų valstybinių parkų lankytojo bilietas kainuoja 20 eurų. 

   Vienerių metų visų minėtų valstybinių parkų šeimos lankytojo bilietas kainuoja 25 eurus.

   Lankytojo bilietą galima įsigyti internetu „Tiketa“ bilietų platinimo sistemoje, „Perlo“ terminaluose, SMS žinute (norėdami paremti Dubysos RP, savo telefone surinkite trumpąjį numerį 1860, įrašykite trumpinį DURP ir išsiųskite trumpąją žinutę. Trumposios žinutės už lankytojo bilieto kaina – 1,35 euro), Dubysos regioninio parko lankytojų centre adresu Dubysos g. 2A, Kaulakių k., Pagojukų sen., Raseinių r. sav.

   Primename, kad lankytojo bilietas, perkamas gera valia, išreiškia lankytojo pritarimą ir norą, kad saugomose teritorijose būtų sutvarkytos lankytinos ir rekreacinės vietos, pažintiniai takai, prižiūrimi apžvalgos bokštai, kad  stovyklavietėse nebūtų šiukšlių. Tai parama mūsų krašto saugomoms teritorijoms, kurias lankome ir naudojamės ten sukurta infrastruktūra – informaciniais stendais, rodyklėmis, apžvalgos bokštais ir aikštelėmis, atokvėpio vietomis. Juk visa tai reikia prižiūrėti, tvarkyti, atnaujinti.

   Informacija apie surinktas lėšas ir jų panaudojimą periodiškai skelbiama Dubysos regioninio parko direkcijos internetinėje svetainėje.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-21